Par mums

SIA "Ģeo Eksperts" ir dibināts 2016.gada vasaras beigās. Līdz tam uzņēmuma vadošie speciālisti pārstāvēja vienu no Latvijas lielākajām būvniecības firmām, kā šīs firmas Ģeotehniskā nodaļa. 

Lai arī uzņēmums vēl uzskatāms kā salīdzinoši jauns, tas apvieno komandu, kuras pieredze ģeotehnikas jomā ir 10 vai vairāk gadu.

Kā savu stiprāko pusi SIA “Ģeo Eksperts” var minēt pieredzi un prasmes lielu, nozīmīgu un ģeotehniskā ziņā sarežģītu objektu izpildē. Nebaidāmies no izpētes darbiem uz ūdens jeb akvatorijā (tiltu balstiem, piestātnēm, gultnes padziļināšanai, utt.). Ņemot vērā paveiktos darbus akvatorijā, varam apgalvot, ka šādu specifisku izpētes darbu jomā, esam vieni no spēcīgākajiem Latvijā.

Lai arī mūsu pieredze un tehniskais nodrošinājums ļauj veikt lielus un nopietnus objektus, mēs labprāt darām arī mazākus pasūtījumus. Tāpēc klients, kuram interesē izpēte privātmājas vajadzībām, arī var droši griezties pie mums!

Pasūtot izpētes darbus SIA “Ģeo Eksperts”, jūs saņemsiet sertificētu ģeotehniķu pakalpojumus, darbu kvalitāti, pēc kuras nekas nebūs jāpārstrādā, kā arī profesionālu komunikāciju, kas ļaus jums pilnveidot darba uzdevumu, izvēlēties pareizo izpētes apjomu un pielietojamās metodes.

Der atcerēties – ēkas stabilitāti un ilgmūžīgumu ietekmē tas, cik pareizu pamatu veidu un risinājumu Jūs būsiet izvēlējušies.

Pamatu un grunts mijiedarbība – tā ir ģeotehnika!

Savukārt ģeotehnika – tā ir SIA “Ģeo Eksperts”!